Pytania do Burmistrza

Chcesz zadać pytanie Burmistrzowi - wypełnij poniższy formularz. Burmistrz na zadawane pytania odpowiada raz w tygodniu w formie elektronicznej na adres e-mail podany przez Ciebie. Ponadto odpowiedzi dotyczące szerszych problemów zostaną opublikowane na stronie, pod warunkiem, że pytanie nie dotyczy prywatnych spraw osoby pytającej. PYTANIA DO KTÓRYCH DOŁĄCZONY JEST FIKCYJNY ADRES ZWROTNY - BĘDĄ IGNOROWANE.

E-mail: *
Treść: *
Przepisz kod: *
 
  * - pola wymagane

Bardzo dobra forma komunikowania się z Burmistrzem. Oto moje pytanie: kiedy zostanie uprzątnięty śmietnik przy lokalu " Topik". Dla przejeżdzających przez Nową Dębę to nie jest najlepsza wizytówka miasta.Pozdrawiam.

Rozpoczynamy akcję sprzątania miasta po sezonie zimowym. Na nasze ulice w tym tygodniu ruszą osoby skierowane do prac społecznie-użytecznych. Od przyszłego tygodnia na tereny wiejskie trafią gospodarze, którzy również zadbają o czystość i porządek na terenach publicznych we wsiach.

Ponadto do pracy przystępuje PGKiM, który wygrał przetarg na utrzymanie czystości ulic i placów gminnych oraz zieleni miejskiej i cmentarza.

Myślę, że przy zanagażowaniu wszystkich zarządców nieruchomości utrzymamy nasze miasto i gminę w należytym ładzie i porządku.

mam takie pytanie: W którym roku najwcześniej zostaną ukończone prace przy pływalni krytej w Nowej Dębie??

Mam nadzieję, że w 2009 basen zostanie uruchomiony. Wynika to z uwarunkowań finansowych i technologicznych.

 

 

Gratulacje z pomysłu zadawania pytań! Skoro można to zapytam, czy będzie robiona droga w Jadachach bo teraz całkiem się rozlazła.

Jeśli chodzi  o Jadachy, będziemy za kilka tygodni nawozić i wałować kamień, na tych drogach, które są w fatalnym stanie. Nie wiem, o którą drogę Pani/Panu chodzi, ale najbardzie zniszczona jest tzw. Osiedlowa. Tam będziemy w tym roku przygotowywać projekt odwodnienia, żeby można było się po niej poruszać. Asfaltowanie dróg  w Jadachach rozpoczniemy po zakończeniu budowy kanalizacji.

1  «««  60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS