IV Gala Sportu Młodzieżowego w Rzeszowie

• 2012-03-19

Amatorski Turniej Piłki Siatkowej

• 2012-03-17
W sobotę 17 marca w hali sportowej Zespołu Szkól Nr 1 w Nowej Dębie odbył się Turniej piłki siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowej Dębie.

Wygrana seniorów

• 2012-03-12

Starty nowodębskich lekkoatletów

Następne sukcesy nowodębskich badmintonistów

Sukcesy nowodębskich badmintonistów

W Mielcu rozegrany został 62 Grad Prix Victora w badmintonie. Po raz kolejny znakomicie spisali się w nim badmintoniści Stali Nowa Dęba.

Medalowa inaguracja MKS STAL sezonu biegów przełajowych

• 2012-03-06

W Straszęcinie znowu nasi górą!

• 2012-03-03
W Straszęcinie rozegrany został kolejny w tym sezonie Krajowy Turniej Młodzików w badmintonie. Fantastycznie spisały sie w nim młode zawodniczki Stali Nowa Dęba

Kamil Gurdak Wicemistrzem Polski Seniorów.

• 2012-02-28
W dniach 25 i 26 lutego w Spale rozgrywane były Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w lekkiej atletyce. Miło nam poinformować, że w biegu na 800m mężczyzn nowodębianin Kamil Gurdak zdobył srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski.

W Straszęcinie nasi powalczyli...

• 2012-02-27
W Straszęcinie rozegrany został kolejny w tym sezonie Krajowy Turniej Juniorów Młodszych w badmintonie. Bardzo dobrze po raz kolejny w tym sezonie spisali się reprezentanci Stali Nowa Dęba.