Sport

Wygrana seniorów

• 2012-03-12
       Bardzo dobre spotkanie rozegrali nasi piłkarze w ostatnim sparingu okresu przygotowawczego pokonując wysoko drużynę Crasnovii Krasne 4 - 0
     Podopieczni Młynarczyka znakomicie weszli w mecz bo już po 5 minutach za sprawą Pawła Nowaka było 2 - 0. Kolejne dwa trafienia jeszcze w pierwszej połowie dołożył pozyskany z Siarki Tarnobrzeg - Paweł Krzemiński.

W drugiej połowie mimo kilku dogodnych sytuacji obu drużyn, wynik spotkania nie uległ już zmianie.

W naszym zespole nieobecni byli tym razem bramkarze, Piotr Kunat i Kamil Sekuła, ale dobrze bronił Kamil Kalandyk, a szansę dostał też w końcówce meczu Bartłomiej Gancarz, młody golkiper z LZS Tarnowska Wola, który już niebawem może zasili szeregi juniorów Stali.

Stal Nowa Dęba – Crasnovia Krasne 4:0 (0:0)
1 - 0 Nowak 1'
2 - 0 Nowak 5'
3 - 0 Krzemiński 30'
4 - 0 Krzemiński 40'

Stal: Kalandyk – Diektiarenko, W. Dudek, M. Dudek, Rachwał, Urbaniak, S. Serafin, K. Serafin, Nowak, Rożnowski, Krzemiński oraz Gancarz, Warzocha, Marut, Wydro, Kotrych.