Sport

Amatorski Turniej Piłki Siatkowej

  • 2012-03-17

 

W sobotę 17 marca w hali sportowej Zespołu Szkól Nr 1 w Nowej Dębie odbył się Turniej piłki siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowej Dębie.

 
Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn, które rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym. Zwycięstwo w stosunku 2:0 punktowane było za 3 pkt. natomiast w przypadku wyniku 2:1 drużyna wygrana otrzymywała 2 pkt. przegrana 1 pkt. Ten sposób punktacji spowodował, że mecze były bardzo zacięte i aż 7 z nich zakończyło się po trzysetowej walce. Po rozegraniu wszystkich 10 spotkań na czele uplasowała się drużyna TOMIX z dorobkiem 8 pkt. drugie miejsce również z 8 pkt. przypadło drużynie BIMAR. O kolejności decydowały małe pkt. Trzecie miejsce z wynikiem 7 pkt. zajęła GRAWITACJA. Odpowiednio miejsce czwarte zajęła drużyna DĘBIANKA z 4 pkt. a piąte CAV zdobywcy 3 pkt.

Najlepszą zawodniczka wybrano Izabelę Szafran (DĘBIANKA) najlepszym zawodnikiem został Andrzej Szpala (GRAWITACJA)
 

Szczegółowe wyniki w zakładce „TURNIEJE I ZAWODY” na stronie sosir.

 
W imieniu organizatorów chciałbym podziękować zawodnikom, sędziom i publiczności za udział w kolejnym już turnieju siatkarskim. Specjalne podziękowania dla sponsorów i osób wspierających turniej: dla Janiny Lubera Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 oraz Zbigniewa Wolwowicza Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Nowej Dębie, Pawła Busia, Restauracji Dębianka, Bartosza Sikory, Jerzego Brzuszka, Dariusza Urbaniaka, Marka Powrózka, Wojciecha Krzeszewskiego, Adama Kucharskiego
 

Specjalne podziękowania dla Przewodniczącego Rady Miejskiej Wojciecha Serafina za patronat i ufundowanie nagród dla publiczności..
 

Adam Szurgociński

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS