Sport

W Straszęcinie nasi powalczyli...

• 2012-02-27
W Straszęcinie rozegrany został kolejny w tym sezonie Krajowy Turniej Juniorów Młodszych w badmintonie. Bardzo dobrze po raz kolejny w tym sezonie spisali się reprezentanci Stali Nowa Dęba. W grze mieszanej mixt Patryk Kopeć (Stal) / Magdalena Machnik (UKS Orbitek Straszęcin) wywalczył pierwsze miejsce , pokonując w finale parę Paweł Kopański / Aleksandra Białek (UKS start Widełka) 2:0 (21:18;21:10), a na trzecim miejscu uplasował się mixt w składzie Ernest Ścipień (Stal) / Gabriela Ślisz (UKS Orbitek Straszęcin). W grze podwójnej juniorów młodszych na miejscu piątym uplasował się debel Ernest Ścipień (Stal) / Igor Iwański (UKS Volant Mielce). Na szczególne  podkreślenie zasługuje fakt, że obaj nowodębianie pierwszy sezon występują w tej kategorii wiekowej.