Organizacje pozarządowe

  • 2011-09-09

Wakacyjne wspomnienia – Klub Osiedlowy w N. Dębie TSM w Tarnobrzegu

Wakacje w Klubie Osiedlowym w N. Dębie TSM przebiegały pod znakiem spotkań ze sztuką.

 

15 lipca zorganizowano wyjazd do kina w Stalowej Woli dla dzieci młodszych na projekcję filmu pt. ”Auta 2”3D. 50 – osobowa grupa dzieci pod opieką 4 opiekunów bawiła się wesoło poznając przygody, smutki i radości głównego bohatera "Złomka". Bezpłatny przejazd dla uczestników sponsorował TSM a koszty biletów wstępu do kina pokryli ich rodzice.


W dniach 19 – 20 lipca odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem „Drzewa”. W pierwszym dniu malowaliśmy farbami plakatowymi drzewa wesołe a następnego ołówkami miękkimi – drzewa smutne i straszne. Wszystkie prace zostały wyeksponowane w naszej „Galerii w oknie”.
Dzięki współpracy z SOK w N. Dębie udało się 26 lipca zorganizować następny wyjazd do kina w Stalowej Woli tym razem dla młodzieży gimnazjalnej i starszej na projekcję filmu „Harry Potter i Insygnia Śmierci” cz. II. Wzięło w nim udział 38 osób pod opieką 3 opiekunów. Koszty transportu pokrył SOK a bilety podobnie jak przy pierwszym wyjeździe, rodzice.


Przy tej okazji dziękujemy Panu St. Busiowi za bezpłatne przekazywanie słodkich bułeczek dla dzieci ze świetlicy KARAN, która działa w naszym mieście a na czas remontu SOK-u ma u nas siedzibę.
Składamy również serdeczne podziękowania wolontariuszom w osobach Pani M. Kowalskiej( nauczycielka), C. Stróż (rodzic), E. Jurasz (KARAN) i Panu
S. Gurdakowi (SOK) za sprawowanie opieki nad grupami wyjazdowymi. Pani J. Wójcikowskiej – ŚDK Tarnobrzeg i Panu M. Moskalewiczowi za pracę w komisji konkursu plastycznego.


Klub Osiedlowy TSM
(PG/PA)


Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS