Organizacje pozarządowe

  • 2011-08-18

IV Piknik Rodzinny w Jadachach już za nami

W słoneczną niedzielę 14 sierpnia odbył się IV Piknik Rodzinny.

 

W rytm gorących przebojów lata bawili się mieszkańcy Jadachów oraz pobliskich miejscowości. Nie zabrakło licznych atrakcji. Były ciekawe konkursy z licznymi nagrodami m.in. konkurs „Piosenek wakacyjnych”, konkurs na „ Potrawę z kuchni świata”, konkurs „Mini – Kabarety 2011”, konkursy sprawnościowe na wesoło dla dzieci i dorosłych, loteria fantowa z główną wygraną jaką był rower turystyczny. Nowością w tym roku były loty balonowe, dzięki którym można było podziwiać panoramę najbliższej okolicy. Program artystyczny wzbogacili tancerze z Akademii Tańca Art – Dance z Nowej Dęby oraz zespół taneczny Pretorian Jumpers.
W godzinach wieczornych zaprezentował się młodzieżowy zespół muzyczny „Incertus”. Całą imprezę poprowadził DJ Mariano, który zadbał o oprawę muzyczną i doskonałe humory uczestników. W trakcie pikniku można było degustować domowe ciasta owocowe
oraz „kapuśniaczki” regionalny przysmak z Kamienia. Organizatorem pikniku było Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju i Promocji Wsi Jadachy we współpracy z Radą Sołecką i Ochotniczą Strażą Pożarną. Serdecznie dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Nowa Dęba Panu Wiesławowi Ordonowi za wsparcie finansowe imprezy w ramach konkursu na realizację zadań z zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych oraz wszystkim sponsorom, którzy włączyli się w organizację pikniku.

Więcej zdjęć w GALERII

Elżbieta Głaz

(PG/PA)

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS