Organizacje pozarządowe

Mistrzostwa Koła PZW nr 12 w wędkarstwie spławikowym

• 2011-06-01
      29 maja br na zbiorniku „Zalew” w Nowej Dębie rozegrano spławikowe Mistrzostwa Koła PZW nr 12. W zawodach udział wzięło ogółem 14 zawodników, w tym 1 juniorów oraz 3 kadetów, którzy rywalizowali w oddzielnych kategoriach. Zwycięzcą zawodów i tytuł Mistrza Koła na rok 2011 w kategorii seniorów zdobył Krzysztof Czusz, miejsce drugie zajął Mirosław Jagieło, a na miejscu trzecim uplasował się Robert Wawrzonek. Mistrzem Koła w kategorii juniorów został Karol Zagajski. W kategorii kadetów pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Koła na rok 2011 zdobył Kamil Puła, na miejscu drugim uplasował się Patryk Tomczyk, a miejsce trzecie zajął Jakub Zollner.
       Pogoda, pomimo początkowych obaw, ze może uraczyć nas deszczem nie pokrzyżowała nam szyków.
       Korzystając z okazji składam podziękowania dla zawodników za wytrwałość i sportową rywalizację.
       Dziękuję także członkom Zarządu Koła za przygotowanie zawodów oraz komisji sędziowskiej za sprawna i bezbłędną pracę.