Gospodarka

Firma "SANFARM" wyróżniona Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą!

  • 2008-10-17

    Miło nam poinformować, że firma "Sanfarm" z siedzibą w Nowej Dębie została wyróżniona w konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2008, w kategorii firm średnich - zatrudniających od 101 do 250 osób. W konkursie, organizowaneym przez Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego, wzięło udział aż 128 firm!

 

   Podkarpacka Nagroda Gospodarcza ma promować rozwój gospodarczy regionu oraz biznesu z Podkarpacia. W konkursie przeprowadzonym już po raz 7. uczestniczyły firmy, mające siedzibę lub prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Podkarpackie przedsiębiorstwa były oceniane pod kątem efektywności gospodarczej.

   Konkurs był rozstrzygany m.in. w kategorii: Polskie przedsiębiorstwo - firmy mikro, małe, średnie i duże, przedsiębiorstwo zagraniczne w Polsce, instytucja finansowa, eksporter, gospodarstwo rolne oraz firma pięciolecia.

 

   Roztsrzygnięcie konkursu miało miejsce 14 października br. Podczas uroczystości Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Bogdan Rzońca, Wojewoda Podkarpacki Mirosław Karapyta oraz Dyrektor Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie Paweł Zając wręczyli podkarpackim przedsiębiorcom listy gratulacyjne, dyplomy, wyróżnienia i statuetki.

 

 

   Sanfarm Sp. z o.o. jest wytwórnią farmaceutyczną - najwiekszą inwestycją na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan w podstrefie Nowa Dęba. Powstał tu supernowoczesny, spełniający najwyższe normy światowe zakład farmaceutyczny. Wyłącznym właścicielem Spółki jest jej zalożyciel - Polfa Warszawa S.A. Firma uruchomiła pakowanie leków w blistry i pojemniki plastikowe, a w 2005 r. wytwarzanie kontraktowe leków opracowanych i produkowanych dotychczas przez właściciela - Polfę. Spółka świadczy i oferuje również usługi w zakresie wytwarzania innych środków farmaceutycznych oraz pakowania w blistry i pojemniki plastikowe.

   Gratulujemy!

 

   Poniżej: zdjęcia z uroczystości rozdania nagród. Dziekujemy za ich udostępnienie Danielowi Kozikowi z  Wieloosobowego Stanowiska ds. Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego

 

JL

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS