Sport

Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej w Jadachach

  • 2009-02-16

   14 lutego w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Jadachach odbył się Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej, zorganizowany przez Stowarzyszenie Ludowy Zespół Sportowy Jadachy.

   

   Turniej skierowany był do młodzieży i do dorosłych. W godzinach przedpołudniowych rywalizowały ze sobą drużyny młodzieżowe. Po turnieju drużyn młodzieżowych w szranki stanęli dorośli.

   Drużyny, które przystąpiły do gry, to reprezentacje sołectw gminy Nowa Dęba. Udział w turnieju wzięli przedstawiciele: Chmielowa, Cygan, Jadachów oraz drużyna pracowników UMiG Nowa Dęba, z burmistrzem Wiesławem Ordonem i sekretarz gminy Elżbietą Gil na czele.

   Do pierwszego pojedynku stanęła drużyna sołectwa Chmielów, a na przeciwko niej zespół UMiG Nowa Dęba. Z tej rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna UMiG. W drugim meczu wygrana przypadła gospodarzom, którzy pokonali drużynę sołectwa Cygany.

   W meczu finałowym pomiędzy pracownikami UMiG i Jadachami trwała zacięta walka, z której zwycięsko wyszli świetnie grający pracownicy UMiG (drużyna ze świetnym kapitanem Jerzym Nowakiem). W rywalizacji o trzecie miejsce w turnieju lepsza okazała sie drużyna sołectwa Chmielów, pokonując drużynę z sołectwa Cygany.

 

   Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar oraz dyplom. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców sołectw biorących udział w rywalizacji.


 Stowarzyszenie Ludowy Zespół Sportowy Jadachy

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju.

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS