Sport

55-LECIE MKS STAL NOWA DĘBA

  • 2008-12-12
W sobotę 13 grudnia Miejski Klub Sportowy STAL będzie oficjalnie świętował w SOK-u 55-lecie swojej działalności.

Prosimy przyjąć nasze gratulacje z okazji Jubileuszu 55-lecia działalności MKS „STAL” Nowa Dęba. Ponad pół wieku działalności na niwie sportowej w Nowej Dębie jest powodem do odczuwania satysfakcji z osiągnięć zawodników i trenerów, pracy działaczy. Klub wychował wielu sportowców, którzy swoje piętno odcisnęli nie tylko na nowodębskim, ale i krajowym, a także międzynarodowym sporcie. Nowa Dęba jest z nich dumna!

Te gratulacje płyną nie tylko ze strony Samorządu Miasta i Gminy Nowa Dęba. Są one także wyrazem uznania ze strony kibiców, którzy wiernie od lat towarzyszą zmaganiom zawodników we wszystkich sekcjach.

Dziękujemy za wszystkie doznania sportowe, jakie przez te 55 lat były udziałem kibiców, a także zwykłych mieszkańców.
Chcemy podziękować także, za te wartości, jakie trenerzy, działacze, wpajali swoim wychowankom. Dzięki tej pracy wychowawczej ci młodzi ludzie osiągali nie tylko sportowe sukcesy, ale realizowali swoje marzenia pozasportowe. Zdyscyplinowanie, zaangażowanie w pracę, samodzielność, ale także współdziałanie z grupą to cechy, które przydawały się nie tylko na boisku czy bieżni, ale w każdym etapie życia tych ludzi.

Zawodnikom, trenerom, działaczom MKS STAL Nowa Dęba życzymy realizacji wszelkich zamierzeń, które wyznaczają sobie na kolejne lata funkcjonowania Klubu.

Z samorządowym pozdrowieniem


Wojciech Serafin
Przewodniczący Rady Miejskiej w Nowej Dębie

Wiesław Ordon
Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS