Sport

• 2012-10-22

Turbia pokonana !

W 13 kolejce 4 ligi podkarpackiej Stal Nowa Dęba pewnie pokonała zamykający tabelę zespół z Turbi 4-0.  Piłkarze Stali od samego początku posiadali przygniatającą przewagę, ale to goście w pierwszej połowie stworzyli sobie dwie klarowne sytuacje, których na szczęście nie potrafili wykorzystać. Najlepszą okazję do strzelenia bramki dla Stali miał Marek, ale z najbliższej odległości trafił prosto w bramkarza. Do przerwy 0-0. W drugiej części Stal zagrała dużo skuteczniej i rozwiała wszelkie nadzieje na wywiezienie remisu z Nowej Dęby zawodnikom gości. Bramki dla naszego zespołu strzelali kolejno 53 min. Szymon Serafin 58 min. Karol Wilk ,75 Marcin Kowal, i ponownie Karol Wilk w 76 minucie meczu. Można było wygrać w znacznie większych rozmiarach, ale zabrało skuteczności. Najważniejsze są punkty, bo patrząc na tabelę to każde oczko może w ostatecznym rozrachunku okazać się bezcenne.

Stal Nowa Dęba - LZS Turbia 4 - 0 ( 0 - 0 )