Sport

Zapraszamy na mecz! Stal - Turbia
  • 2012-10-19
    Już jutro na stadionie SOSiR w Nowej Dębie nasz zespół o godzinie 14:00 podejmie ostatnią w tabeli drużynę LZS Turbia.

    Podopiecznym Daniela Młynarczyka ostatnio nie wiedzie się najlepiej. Stalowcy nie potrafią wygrać spotkania już od sześciu kolejek. Sporym jednak optymizmem może napawać ostatnie spotkanie wyjazdowe z Piastem Tuczempy, gdzie nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze, a zwycięstwo stracił w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. W dużo gorszej sytuacji znajdują się nasi jutrzejsi rywale, bowiem nie wygrali oni jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie, a nawet nie zdobyli ani jednego punktu. W żadnym wypadku jednak nie można lekceważyć rywala, który w ostatniej kolejce przegrał już tylko "minimalnie" 1 - 0 z ekipą z Pilzna. W jutrzejszym starciu, z powodu nadmiaru żółtych kartek, nie zobaczymy na boisku Kamila Serafina oraz Wojtka Dudka.

    Mamy nadzieję, że stalowcy staną na wysokości zadania i przed własną publicznością powalczą o każdy centymetr boiska i jakże cenne 3 punkty. Zapraszamy wszystkich na spotkanie !


    W dniu wczorajszym tj. czwartek 18.10.2012 nasz zespół rozegrał sparingowe spotkanie z prowadzona przez ex-stalowca Marka Mrzygłóda drużyną Strzelec Dąbrowica. Mecz zakończył się zwycięstwem 4 - 0, a wszystkie gole padły w pierwszych 45 minutach. Spotkanie zostało rozegrane w Nowej Dębie przy sztucznym oświetleniu.

STAL
RL/MS

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS