Sport

• 2012-10-15

Remis w Tuczempach

Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza drużyna w wyjazdowym meczu z wiceliderem 4 ligi podkarpackiej. Na rewelacyjnie przygotowanym boisku dużo mądrzej i lepiej taktycznie grała Stal. Gospodarze rzucili się od początku do huraganowych ataków, ale kompletnie nic z tego nie wynikało. Nasza defensywa radziła sobie bardzo pewnie skutecznie przerywając ataki gospodarzy, a następnie uruchamiając naszych napastników ,którymi byli powracający do drużyny Piotr Marut (cały czas absorbowany przez dwóch obrońców) oraz Patryk Sudoł . 15 minuta spotkania Diego z lewej strony boiska wykonuje rzut wolny w taki sposób że bramkarz Piasta (epizod w kadrze reprezentacji) zostaje w blokach i jedyne co mu pozostaje to wyjęcie piłki z siatki. 1-0 dla Stali!!!. W drugiej połowie optyczną przewagę miał Piast ,a nasi zawodnicy raz po raz wyprowadzali bardzo groźne kontrataki z których stworzyli cztery stuprocentowe okazje ,których niestety nie udało się zamienić na drugiego gola. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 92 min. meczu kiedy to Iwański wepchnął piłkę do naszej bramki doprowadzając do wyrównania i do rozpaczy piłkarzy i kibiców Stali Nowa Dęba. Ogólnie super mecz napawający optymizmem prawdziwych kibiców naszej Stali.

PIAST TUCZEMPY - STAL NOWA DĘBA 1-1 (0-1)