Sport

Kolejne zwycięstwo Stali

• 2012-09-03
    Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze nowodębskiej STALI. Tym razem w ramach szóstej kolejki IV ligi podkarpackiej pokonali 3 - 0 zespół Żurawianki Żurawica. Wczorajsza wygrana jest już czwartą z rzędu, a ostatnie dwa spotkania stalowcy zakończyli bez straty gola.
    Podopieczni Daniela Młynarczyka od pierwszej do ostatniej minuty spotkania kontrolowali sytuacje na boisku. Stalowcy dominowali w środku pola i co kilka minut stwarzali groźne sytuacje, jednak razili brakiem skuteczności. Na prowadzenie nasz zespół w 25 minucie wyprowadził Warzocha i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga odsłona przyniosła kolejne dwa gole oraz sporo kartek. Na dwa zero podwyższył wprowadzony w drugiej połowie Paweł Nowak, a wynik spotkania już w samej końcówce ustalił Szymon Rębisz wykorzystując dobre podanie Pogody. Goście kończyli ten pojedynek w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach które otrzymali kolejno - w 65 i 80 minucie.
    W przerwie meczu wręczono puchary oraz pamiątkowe koszulki dla uczestników VI edycji Super Typera Ligi. Nagrody zostały ufundowane oraz wręczone przez wychowanka naszego klubu, chodziarza Grzegorza Sudoła. Na najwyższym stopniu podium stanął DZIDA tuż za nim BRZOZA oraz EURO. Gratulujemy uczestnikom i zapraszamy do aktywnego udziału w obecnej edycji.

STAL NOWA DĘBA - ŻURAWIANKA ŻURAWICA 3-0 (1-0)