Sport

Remis Stali

• 2012-04-30
    W meczu 22 kolejki IV ligi podkarpackiej rozegranym na stadionie SOSiR w Nowej Dębie nowodębska Stal podzieliła się punktami z Piastem Tuczempy remisując 1 : 1
     Zawodnicy obu ekip musieli zmagać się z 30 stopniowym upałem, który towarzyszył nam podczas sobotniego popołudnia. Stalowcy od pierwszych minut wydawali się ospali i przede wszystkim bez pomysłu na atak. Lepiej prezentowali się goście, którzy próbowali zaskoczyć Sekułę strzałami z dystansu. Brak determinacji w ofensywnych poczynaniach naszego zespołu skończył się prowadzeniem gości, którzy wykorzystali moment nieuwagi w polu karnym naszej drużyny. W 42 minucie meczu na listę strzelców wpisał się Ukrainiec Andrij Muzyczuk strzelając bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
      Gdy wydawało się, że mecz zakończy się skromną wygraną podopiecznych Marka Strawy remis w 82 minucie uratował Piotr Marut. Wyrównujący gol padł po szarży Pawła Nowaka, który będąc w polu karnym dostrzegł „Marucika” i wyłożył mu idealną piłkę.
Nie byliśmy sobą, słabo zaczęliśmy i długo nie mogliśmy złapać odpowiedniego rytmu – podkreślał Daniel Młynarczyk, trener Stali, który w przerwie zdecydował się na dokonanie trzech zmian.

STAL NOWA DĘBA – Piast Tuczempy 1:1 (0:1)
0 : 1 Andrij Muzyczuk 42'
1 : 1 Piotr Marut 82' - asysta Nowak

Stal: Sekuła – Wydro, W. Dudek, Dudziak, Horodeński, Urbaniak (77 Krzemiński), S. Serafin, Diektiarenko (46 Kowal), Warzocha (46 Marut), Rożnowski (46 K. Serafin), Nowak.

Sędziował: Tomasz Szewczyk - Dębica
Żółta kartka: Szymon Serafin