Sport

Ogólnopolskie wyniki współzawodnictwa sportowego Dzieci i Młodzieży

  • 2007-11-16

Ogólnopolskie wyniki współzawodnictwa sportowego Dzieci i Młodzieży
za 2007 rok ogłoszone przez Ministerstwo Sportu

 

 

Klasyfikacja województw:
- woj.podkarpackie zajęło 14 miejsce z wynikiem 3214,38 pkt

 

Klasyfikacja powiatów:
- powiat tarnobrzeski zajął 150 miejsce z wynikiem 137 pkt – sklasyfikowano 361 powiatów

 

Klasyfikacja gmin:
- gmina Nowa Dęba zajęła 130 miejsce z wynikiem 137 pkt – sklasyfikowano 765 gmin

 

Klasyfikacja Klubów Sportowych:
- Miejski Klub Sportowy „STAL” Nowa Dęba zajął 154 miejsce z wynikiem 137 pkt – sklasyfikowano 2374 klubów.

 

Warto podkreślić ,że zarówno w klasyfikacji powiatów i gmin punkty do klasyfikacji zdobywali tylko zawodniczki i zawodnicy MKS „STAL” Nowa Dęba. Udział poszczególnych sekcji jest następujący: sekcja badmintona zdobyła 68 pkt , lekkiej atletyki: 55 pkt , piłki siatkowej dziewcząt: 14 pkt co daje w sumie 137 pkt.
Należy podkreślić, że jest to najwyższe miejsce gminy Nowa Dęba jak również Miejskiego Klubu Sportowego „STAL” w dotychczasowej historii Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży.
W tym miejscu należą się duże brawa wszystkim zawodniczkom i zawodnikom MKS „STAL” za bardzo dobre wyniki sportowe na zawodach ogólnopolskich bo tylko takie wyniki są punktowane do współzawodnictwa .

Podziękowania należą się trenerom poszczególnych sekcji gdyż to oni przygotowywali zawodniczki i zawodników do tego współzawodnictwa.
W tym miejscu należy podziękować głównemu sponsorowi jakim jest Urząd Miasta i Gminy w Nowej Dębie który w roku 2007 na działalność sportową przeznaczył kwotę: 179.000,00 zł . Jak widać po wynikach kwota ta nie została zmarnowana.
 

Podziękowania należą się również Zarządowi „DEZAMET” , Wytwórni Wód „DĘBIANKA” za wsparcie finansowe działalności MKS „STAL” Nowa Dęba .

Dyrektor SOSiR
Julian Zięba

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS