Sport

• 2011-09-05

Pierwsza porażka Stali

Piłkarze Stali Nowa Dęba nie utrzymali dobrej passy. Po czterech meczach bez porażki, w sobotę przegrali na wyjeździe z liderem IV ligi podkarpackiej Pogonią Leżajsk 3:1.

Po 15 minutach spotkania nasza drużyna prowadziła w Leżajsku 1:0, niestety druga połowa okazała się trudniejsze i to zawodnicy Pogoni trzykrotnie trafiali do bramki Stali.

Po pięciu kolejkach drużyna z Nowej Dęby zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów i stratą 3 punktów do prowadzącej Pogoni Leżajsk. W kolejnej rundzie spotkań Stal na własnym boisku podejmować będzie wicelidera tabeli, zespół Orła Przeworsk. W poprzednim sezonie w spotkaniach obu drużyn wygrywali gospodarze. W Nowej Dębie mecz zakończył się wynikiem 1:0 a w Przeworsku 2:0. Ostatecznie Orzeł zakończył walkę o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej w sezonie 2010/2011 na 9 miejscu, tuż przed Stalą.

Początek spotkania w sobotę, 10 września o godz. 16:00.