Sport

  • 2011-03-21

Sobota z siatkówką w Nowej Dębie

   W sobotę 19 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Dębie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowej Dębie.

   Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn, które rozpoczęły zmagania już od godziny ósmej rano. W wyniku gier eliminacyjnych do półfinałów awansowały drużyny DĘBIANKA, NALEŚNIKI, OGNIK CHMIELÓW oraz NOVA TEAM. Rywalizacja zakończyła się o godz. 20.30.

   W meczu o trzecie miejsce drużyna OGNIKA CHMIELÓW pokonała po bardzo zaciętej walce drużynę NOVA TEAM 2:1. W równie emocjonującym finale zwyciężyła drużyna DĘBIANKI, która okazała się lepsza od drużyny NALEŚNIKI wygrywając 2:0.

   Najbardziej Wartościową Zawodniczką całego turnieju wybrana została Urszula Nowak z drużyny Nova Team, natomiast tytuł Najbardziej Wartościowego Zawodnika przypadł Tomaszowi Zieroldowi również z drużyny Nova Team.

   Zwycięskie drużyny otrzymały puchary a zawodnicy statuetki. Nagrody wręczali Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej: Maria Mroczek i Ryszard Rutyna oraz Wiesław Ordon Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba.

   Dziękuję wszystkim zawodnikom za udział w turnieju. Sędziom Jerzemu Brzuszkowi, Darkowi Urbaniakowi, Robertowi Susce, Piotrowi Gładyszowi i Grzegorzowi Byrce za profesjonalne prowadzenie zawodów. Pani Janinie Lubera i Zbigniewowi Wolwowiczowi za udostępnienie hali, szatni i pomieszczeń szkolnych. Dziękuję również obsłudze technicznej i gastronomicznej oraz pracownikom SOSiR za pomoc w organizacji turnieju.

 

Szczegółowe wyniki turnieju oraz galeria zdjęć na stronie sosir.nowadeba.pl

 

Adam Szurgociński, Dyrektor SOSiR

 

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS