Sport

  • 2010-12-20

Runda zimowa NALP zakończona

   18 grudnia uroczyście zakończyliśmy rundę zimową Nowodębskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (NALP).

   Impreza rozpoczęła się kilka minut po godzinie 18.00 bardzo ciekawym układem tanecznym nowodębskich cheerleaderek z grupy pod kierownictwem Beaty Hodór. Następnie organizatorzy przystąpili do wręczenia pucharów i nagród zwycięskim drużynom (Dezamet, Media Tel, Turbo Banda). Ponadto wybrano najlepszego zawodnika ligi, którym został Kamil Serafin (Turbo Banda) oraz bramkarza: Mateusza Kopcia (Dezamet). Chłopaki z Superpartii zostali wyróżnieni jako Drużyna Fair Play. Nagrody i Puchary wręczali starosta Mirosław Pluta, wiceprzewodniczący rady powiatu Bogdan Tomczyk oraz w imieniu organizatorów Marek Ostapko i Wojciech Bulanowski. Tradycyjnie w rolę konferansjera wcielił się Jacek Lubera. Skład sędziowski: Paweł Wałęga, Jan Gawle (Dębica).

   Po odegraniu hymnu Ligi Mistrzów sędzia główny odgwizdał początek meczu. Pojedynek był bardzo zacięty i obie drużyny zapewniły licznie przybyłym kibicom wspaniały spektakl sportowy. Jak zauważa Tomasz Ciechoń z Fair Play Mielec „Gra była jak na warunki meczu pokazowego dość spokojna i obfita w ilość goli. Nie brak było wielu ciekawych akcji, strzałów do bramki, ale i w poprzeczkę, czy słupek.” Mimo zaangażowana i walki, nowodębska drużyna przegrała z zawodowcami z Fair Play Mielec 7:9. Mielczanie zostali zaproszeni do Nowej Dęby na udział w turnieju STAL CUP, który odbędzie się 15 stycznia. Wezmą w nim udział takie drużyny jak: Stal Nowa Dęba, Lechia Sędziszów, Unia Nowa Sarzyna, Resovia Rzeszów,Izolator Boguchwała.

  Gorące podziękowania kierujemy w stronę wszystkich zawodników i kibiców, a także sponsorów: FIRMIE BILIŃSKI, FIRMIE DONORIA, BOGUSŁAWOWI FRYCOWI, WOJCIECHOWI ŚMIECHOWI, POWIATOWI TARNOBRZESKIEMU.

TKP Ratusz

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS