Sport

• 2010-08-09

Turniej dzikich drużyn

W dn. 4 i 5 sierpnia 2010 r. na stadionie SOSiR odbył się turniej dzikich drużyn w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjum i OPEN. W sumie w rozgrywkach uczestniczyło ponad 180 osób.

W kategorii OPEN zgłosiło się 11 zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy. W Grupie A znaleźli się: Juniorzy, Siarka, Strzelec, Colt, w Grupie B - Spoceni w lodówce, Frytki, Media-Tel, Netoperki, w Grupie C - Pitoczki,  X Pany, Wędkarze, Czaje, Szakale

Z grup A i B do dalszych gier awansowali mistrzowie grup, natomiast z grupy C mistrz i wicemistrz. Z A awansowała drużyna SIARKI, z B - Frytki, z C natomiast drużyny Szakale i Wędkarze.

SIARKA – FRYTKI 1:1 (KARNE 5:6)

Najlepszym piłkarzem kategorii OPEN został KAMIL SERAFIN z drużyny FRYTEK, natomiast najlepszym bramkarzem został MATEUSZ KOPEĆ również z
drużyny FRYTEK.

W dn. 5.08.2010r. odbyły się rozgrywki szkół podstawowych i gimnazjum.

5. Danone

Mecz w grupach rozgrywano każdy z każdym.

5. DANONE
Najlepszym zawodnikiem w tej kategorii został zawodnik STRZELCA Hałka Dariusz, natomiast najlepszym bramkarzem Gancarz Bartłomiej.

Tabela grupy szkół podstawowych:
1. KORZEŃ
2. KORKOTRAMPKI
3. ZŁOTE PIORUNY
4. BARCELONA FC
5. LAMUSY

Najlepszym zawodnikiem w tej kategorii został zawodnik z drużyny KORKOTRAMPKI Hajduk Przemysław, natomiast najlepszym bramkarzem Karolewski Piotr z drużyny ZŁOTE PIORUNY.

Pierwsze trzy drużyny w każdej kategorii otrzymały medale złoty, srebrny i brązowy, natomiast najlepsi piłkarze i bramkarze otrzymali statuetki. Nagrody wręczył dyrektor SOSiR Adam Szurgociński. Podziękowania organizatorom i sędziom, prowadzącym mecze: Julianowi Ziębie, Kamilowi Sekule oraz Grzegorzowi Wilkowi.