Sport

  • 2009-11-04

Zakończenie Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

   3 listopada, w przerwie meczu o Puchar Polski pomiędzy MKS „Stal” Nowa Dęba a „Siarką” Tarnobrzeg, Burmistrz Wiesław Ordon wręczył puchary drużynom i zawodnikom uczestniczącym w turnieju, który odbył się 5 lipca, lecz ze względu na ulewę został przerwany, a dokończenie odbywało się na raty we wrześniu i październiku.

    W turnieju zwyciężyła drużyna MKS „Stal” Nowa Dęba, która wygrała wszystkie mecze: 5:0 z LZS Chmielów, 2:0 z LKS Tarnowska Wola, 5:2 z LZS Cygany oraz 7:2 z LZS Jadachy. Kapitanem zespołu jest Andrzej Dudziak. II miejsce zajęła drużyna LKS Tarnowska Wola, która wygrała: 1:0 z LZS Chmielów, 1:0 z LZS Cygany, a przegrała z LZS Jadachy 3:6 i 0:2 z MKS „Stal” Nowa Dęba. Kapitanem drużyny jest Łukasz Kuś, prezesem klubu Jan Rutkowski. III miejsce zajęła drużyna LZS Cygany, która wygrała 3:0 z LZS Jadachy oraz 4:0 z LZS Chmielów, przegrała 0:1 z LKS Tarnowska Wola i 2:5 z MKS „Stal” Nowa Dęba. Kapitanem drużyny jest Tomasz Łącz, a prezesem klubu Zbigniew Małek. IV miejsce zajęła drużyna LZS Chmielów, która wygrała 2:0 z LZS Jadachy oraz przegrała 2:7 z MKS „Stal” Nowa Dęba, 0:1 z LKS Tarnowska Wola i 0:4 z LZS Cygany. Kapitanem drużyny jest Wiesław Skrzypczak, prezesem klubu - Mirosław Bulikowski. V miejsce zajęła drużyna LZS Jadachy, która wygrała 6:3 z LKS Tarnowska Wola, a następnie przegrała 2:7 z MKS „Stal” Nowa Dęba, 0:2 z LZS Chmielów oraz 0:3 z LZS Cygany. Kapitanem drużyny jest Wojciech Grdeń, prezesem klubu radny Andrzej Durtka.

   Najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymon Serafin z MKS „Stal” Nowa Dęba, a najskuteczniejszym strzelcem Zbigniew Zych z drużyny LZS Cygany, który zdobył 6 bramek.
Najlepszym bramkarzem turnieju został kapitan LZS Tarnowska Wola Łukasz Kuś.

Drużyna MKS „Stal” Nowa dęba wystąpiła w następującym składzie:
1. Wilk Maciej
2. Żmuda Michał
3. Wydro Paweł
4. Mysiak Damian
5. Serafin Szymon
6. Diektiarenko Tomasz
7. Dudziak Andrzej
8. Nowak Paweł
9. Kowal Marcin
10. Marut Piotr
11. Kurzymski Patryk
12. Smalera Michał
13. Pogoda Artur
14. Kotrych Arkadiusz
15. Ziętek Rafał
16. Milanowski Łukasz
17. Młynarczyk Daniel
18. Serafin Kamil
19. Gaweł Michał

   Gratulujemy zwycięzcom turnieju, a Burmistrzowi dziękujemy za wspaniałe puchary i ich wręczenie.

Dyrektor SOSiR
Julian Zięba

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS