Sport

VIII Turniej Streetball

• 2009-06-09

06 czerwca 2009 r. na boisku asfaltowym obok Samorządowego Ośrodka Kultury odbył się VIII Turniej Streetballu.

W kategorii gimnazjum zwyciężyła drużyna „TWOI STARZY” w składzie: Paweł Bujak, Bartosz Mokrzycki, Paweł Gierach i Marek Wolanin, pokonując drużyną „BYCZE JAJA” 14:13, „ NO NAME” 8:2, oraz „NORMALNI” 12 : 2. II miejsce zajęła drużyna „BYCZE JAJA” w składzie: Kacper Traszka, Dominik Hałka oraz Piotr Pandura, zwyciężając z „NO NAME” 19 :1 oraz grupą „NORMALNI” 19:6. III miejsce przypadło ekipie „NO NAME” w składzie: Andrzej Magda, Paweł Chwałek i Jakub Furtak, która pokonała „NORMALNYCH” 24 : 4.
   W kategorii „OPEN” I miejsce zajęła drużyna „NO RACZEJ” w składzie: Dominik Jakubowski, Piotr Leja, Kacper Wojtan i Marcin Orzech, która pokonała ekipę „EMERYCI I RENCIŚCI” 10:6, „TWOI STARZY” 1:17, „PIACHBAL” 12:6 oraz „MUSIMY COŚ WYRWAĆ” 24:8. II miejsce zajęli zawodnicy z „MUSIMY COŚ WYRWAĆ”, wygrywając z „PIACHBALL” 12 : 11, oraz „EMERYCI I RENCIŚCI” 10 : 5. III miejsce zajął „PIACHBAL” w składzie: Tomasz Karkut, Bogdan Zmitrowicz, Piotr Szymański oraz Maciej Pawlik, którzy wygrali z „OVTLAUZ” 9 : 4 oraz „EMERYCI I RENCIŚCI” 18 : 10. IV miejsce przypadło „EMERYTOM I RENCISTOM” w składzie: Hubert Krasowski, Konrad Wesołowski, Marek Kortylewski oraz Artur Wojtan, którzy wygrali z „TWOI STARZY” 9 : 8 .
   Dziękuję za pomoc w organizacji turnieju Dawidowi Zawrotniakowi oraz Konradowi Wesołowskiemu. Dziękuję za sprawne i obiektywne sędziowanie Adamowi Mazur i Damianowi Kułaga, a za wykonanie zdjęć Adamowi Kucharskiemu.