Oświata

Nowa Dęba nagradza olimpijczyków

  • 2012-09-04

Specjalne dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymali nowodębscy uczniowie - laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych.

Nagrody uczniowie otrzymali w ramach realizacji lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży przyjętego przez Radę Miejską w Nowej Dębie w 2008r. Z rąk burmistrza Wiesława Ordona, zastępcy burmistrza Zygmunta Żołądzia oraz wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej Marii Mroczek i Przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Stanisława Skiminy otrzymali je laureaci i finaliści olimpiad z ubiegłego roku szkolnego: Mateusz Kopeć - uczeń kl. III Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie, Przemysław Nowak uczeń kl. III Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie, Piotr Ordon - uczeń kl. II Gimnazjum Zespołu Szkół w Jadachach, Marcel Paprot - uczeń kl. III Gimnazjum Nr 2 Zespołu Placówek Oświatowych w Nowej Dębie, Wojciech Zych - uczeń kl. III Gimnazjum Zespołu Szkół w Jadachach.

Dyplomy uznania i podziekowania otrzymali także rodzice uczniów oraz nauczyciele: Anna Gurdak - nauczyciel historii w Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie, Halina Strojek - nauczyciel matematyki w Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie, Arleta Świstowska - nauczyciel fizyki w Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie, Jacek Grygiel - nauczyciel fizyki w Gimnazjum Nr 1 w Nowej Dębie, Marta Rząsa - nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Placówek Oświatowych w Nowej Dębie, Marta Wrona nauczyciel historii w Zespole Szkół w Jadachach, Bernarda Głowacka - nauczyciel geografii w Zespole Szkół w Jadachach.

Jak podkreślił podczas spotkania burmistrz Wiesław Ordon – To wspólny sukces uczniów i nauczycieli, którzy swoją ciężką pracą zapracowali na te wyniki ale także rodziców. Szkoła bowiem uzupełnia tą pracę, którą na co dzień ze swoimi dziećmi wykonują rodzice.

                                                                                                                                                                              BOJS


Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS