Oświata

Pokaz mody ekologicznej - Euro 2012

  • 2012-04-25

   W ramach obchodów Dnia Ziemi 23 kwietnia w Zespole Szkół w Jadachach odbyła się druga edycja pokazu mody ekologicznej. Tym razem została przedstawiona kolekcja pod hasłem „Euro 2012”.
   Uczniowie klasy III szkoły podstawowej zaprezentowali kolekcje ubrań , które można byłoby założyć na różne okazje wyjeżdżając do Lwowa.
   Do słynnych lwowskich kawiarenek wybierzemy się zakładając kolczyki i naszyjnik wysadzane ziarenkami kawy, a na spacer - sukienkę ozdobioną różyczkami z płatków kosmetycznych. Były też stroje na dyskotekę, na randkę, do Opery, do kina i do restauracji.
   Oczywiście nie zabrakło akcentów futbolowych. Szalik kibica i krawaty noszone przez chłopców zostały wykonane z worków na śmieci. Przydały się też m. in: kapsle, torebki foliowe, tacki papierowe i makulatura. Pomysłów nie brakowało!
   Uczniowie wraz z opiekunem p. Oksaną Nechytailo świetnie się bawili podczas projektowania i przygotowania kolekcji. Pokaz mody ekologicznej „Euro 2012” został przyjęty przez uczniów z dużym entuzjazmem.

 

Oksana Nechytailo
Zespół Szkół w Jadachach

  

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS