Kultura

  • 2013-02-03

Dzień Babci i Dziadka w Tarnowskiej Woli

W Szkole Podstawowej w Tarnowskiej Woli organizowanie Dnia Babci i Dziadka jest już tradycją, tego roku to magiczne święto odbyło się 23 stycznia.

Grupa przedszkolaków i uczniowie klas o-III, zadbali o to aby uczynić go niezapomnianym. W pięknej scenerii zatytułowanej "W magiczny czas wasze wnuki zabiorą Was", dzieci prezentowały się znakomicie. Z wypiekami na twarzy śpiewały, tańczyły, mówiły wiersze, składały życzenia, a na koniec odśpiewały gromkie "STO LAT". Babcie i Dziadkowie z zachwytem wpatrywali się w swoje pociechy.

Wnuczęta wykonały dla swoich ukochanych Babć i Dziadków przepiękne laurki w serduszka i kwiatuszki. Po występach przy słodkim poczęstunku, przygotowanym przez rodziców, zaproszeni goście dzielili się swoimi wrażeniami. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii.
 
Zaangażowanym Rodzicom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i współpracę, dzięki której Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole połączył trzy pokolenia.

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS