Kultura

  • 2012-12-07

Już jest świeżutka płyta SAGITTARIUS-a!

Jedna ze stron okładki płyty
Jedna ze stron okładki płyty

Dzisiaj Robert Lubera odebrał w imieniu zespołu pierwszy nakład „Deszczowego bluesa”, bo taki tytuł nosi ten dwupłytowy album audio-video.

 

Trwają przygotowania do spotkania promocyjnego płyty, które może się okazać nie lada niespodzianką dla mieszkańców miasta.

 

- Czynimy starania, żeby było to 16 grudnia, ale więcej szczegółów zdradzimy jak będzie już wszystko dograne – mówi Robert Lubera
- Cieszę się, że wspólne działania muzyków i władz gminy oraz lokalnych sponsorów przyniosły taki efekt. Nie ukrywam, że jest ono pewną niespodzianką, gdyż rozmowy szły w kierunku wydania nagrań archiwalnych nowodębskich zespołów. Wydanie koncertu wyszło „tak przy okazji”, ale muszę powiedzieć, że wspaniała ta „okazja”.

 

Zespół planuje również trasę koncertową w przyszłym roku, a jej początek byłby oczywiście w Nowej Dębie. Poniżej prezentujemy tytuły utworów jakie znajdą się na płycie audio:
1. młode lata
2. ciężkie srebro
3. kiedy byłem mały
4. kołysanka dla syna
5. jeszcze jedna chwila
6. jesteś moją muzyką
7. stary jeep
8. samotny deszczowy blues
9. to moje miasto

 

Jako bonus na płycie audio znajdą się dwa utwory:
1. dworcowa ławka / sesja 1986
2. myślałaś, że ...

Płyta video będzie zawierała zapis koncertu jaki odbył się w grudniu ubiegłego roku, z okazji 50 lecia nadania praw miejskich Nowej Dębie.

 

Tu też muzycy przygotowali bonus:
1. samotny deszczowy Blues / koncert debiuty Opole 1985 / TVP licencja

Urzad Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Realizacja: ideo. Powered by: Edito CMS