Informator

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

• 2010-04-27
   21 kwietnia 2010 r. w Baranowie Sandomierskim odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", w którym wzięli udział zwycięzcy eliminacji miejsko-gminnych w terenu miasta i gminy Nowa Dęba:
3. Kacper Tereszkiwicz - ZS nr 1 Nowa Dęba

W wyniku rozgrywek finałowych na szczeblu powiatu tarnobrzeskiego, pierwsze miejsce w I grupie wiekowej zajął Piotr Ordon, II miejsce zajęła Aleksandra Wdowik, III miejsce zajął Bartosz Wójtowicz. Wymienieni uczniowie pokonali reprezentacje z gminy Baranów Sandomierski, Gorzyc oraz Grębowa reprezentując wysoki poziom wiedzy na temat ochrony p-poż.

Reprezentanci II grupy wiekowej nie zakwalifikowali się do eliminacji ustnych. Piotr Pręga startujący w III grupie wiekowej zajął III miejsce.

30 kwietnia 2010 r. Piotr Ordon będzie reprezentował powiat tarnobrzeski w eliminacjach wojewódzkich województwa podkarpackiego. Życzymy powodzenia!